Skip to content

Tagasisidet meelelahutuslikele töötubadele

Sajandi suvel, kui tundus, et soojad ilmad kestavad igavesti, korraldasime oma sõpruskonnale terrassipeo - kohvik, kunstinäitus, pop-up ehete, taime-, raamatuletid, kirbuturg, dj... Ja Rahel oli Võrumaal ja ta tuli meie üritusele impromänge tegema! See oli tõeliselt lõbus ja hasartne, Rahel suutis meid ühe hetkega kaasa haarata. Oleme ka hiljem omavahel arutanud, millist lisaväärtust need impromängud üritusele juurde andsid, kokkutulnud rahvas liitus mängude abil üheks seltskonnaks ja kõik leidsid justkui oma sisemise lapse üles.
Merike, Angelica, Ene, Triin

...

Viisime improtöötoa läbi ühel oma aastalõpu üritusel ning eesmärk oli inimestele meelelahutust ja üksteisega seltsimist pakkuda. Improtamisega on selline huvitav asi, et alguses ei saa vedama ja siis ei pidama. Kui soov on vaba õhkkonda luua, lõbusat tuju tekitada ning inimesi avada siis on improteater õige valik. Raheli juhitud improtöötuba haaras endasse koheselt kõik osalejad, tema pikaajaline kogemus antud valdkonnas tagab kindlasti soovitud tulemuse. Meie jäime oma töötoaga igati rahule!
Eliis Tammik
Swedbank AS, personalispetsialist

...

Et oma töötajaid jätkuvalt motiveerituna hoida, korraldasime neile ühe vahva ja huvitava ürituse Sügispäeva nime all. Üritusel jagati töötajad erinevatesse töötubadesse, et pakkuda neile tegevusi, mida nad igapäevaselt ei tee. Väga lahe, et meie üritusele sattus ka Rahel, kelle juhendatud töötoas toimusid erinevad mängud ja tegevused, mis andsid aimu kuidas toimib improteater. Rahel suutis koheselt tekitada sellise õhkkonna, et kõik osalejad tahtsid kaasa mängida ja ennast erinevates olukordades proovile panna. Lisaks sellele, et meil tekkis tõeliselt ühtne meeskonna tunnetus, sai osalejatel kõvasti nalja ja naerda said ka need, kes hiljem esitust nägid. Improteatri idee iseeneset on väga põnev, sest annab inimesele võimaluse enda loomingulisust ja mõttekiirust testida, ning samas annab vihje mida teiste inimeste puhul jälgida ja tähele panna. Väga lahe kogemus igal juhul!
Janika Valliste
AS Eesti Krediidipank, personalijuht