Sündmuste korraldamine ja läbiviimine

 

Sündmuse korraldamine on keerukas ettevõtmine. Tihti tähendab see põhimõtteliselt terve uue väikese keskkonna loomist alustades sellest, et külalistel oleks soe ja kuiv olla ning lõpetades sellega, et lahkudes võetaks kaasa korraldaja soovitud mulje. Olgu tegemist tänutseremoonia, suvepäevade või mõne laiemale avalikkusele mõeldud ürituse korraldamisega, on hea kui keegi aitab seda kõike läbi mõelda ning ellu viia just teile sobival kujul.

Olen aastate jooksul tegelenud erinevate väiksemate ja suuremate ürituste korraldamisega nii eestisisesel kui rahvusvahelisel pinnal. Mulle meeldib see nö ehitamine – detailide haaval kogu sündmuse läbi mõtlemine, külaliste vajaduste mõistmine ning sellise olukorra loomine, milles korraldaja eesmärgid just külaliste omadele vastaks. Iga üritus on omamoodi lavastus ning iga teatri eesmärk on pakkuda sellist lavastust, mis publiku nende juurde ikka ja jälle tagasi pöörduma paneks. Just selliseid lavastusi mulle meeldibki luua.

Lisaks kaadritagusele tööle, olen sattunud tihti ka nii enda kui teiste korraldatud üritustel päeva- või õhtujuhi rolli.

Veidi tagasisidet minu tegemiste kohta senistelt suurematelt üritustelt leiab siit.

Iga üritus on omamoodi iseloomuga.  Kui otsite abi selle korraldamise või läbiviimise juures andke märku aadressil: rahel.otsa@gmail.com

 

untitled-design-6